Read Stíny před úsvitem by Teal Swan Free Online


Ebook Stíny před úsvitem by Teal Swan read! Book Title: Stíny před úsvitem
The author of the book: Teal Swan
Edition: Metafora
The size of the: 6.74 MB
City - Country: No data
Date of issue: 2016
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
Loaded: 2338 times
Reader ratings: 5.7

Read full description of the books:Z nejhlubších temnot až ke světlu lásky k sobě... Přišli jsme na svět, abychom byli šťastní.

PŘEDMLUVA HEREC JAROSLAV DUŠEK

Taky vám celý život říkali, že štěstí druhých je přednější než to vaše? Že se máte obětovat pro jiné, jinak budete sobci? Že musíte dělat, co po vás kdo žádá, jinak vás nikdo nebude mít rád? Nejspíš ano. A je to veliká lež. Určitě jste také slýchali, že sebeláska smrdí. Tak ani tohle není pravda.

Láska k sobě je klíčem ke štěstí.

Autorka vyrůstala v poklidné krajině uprostřed divoké přírody Utahu, ale přesto její dětství zdaleka pokojné nebylo. Za zbožnými fasádami obyvatel mormonského města se skrývala čirá hrůza. Teal, dívenka nadaná mimosmyslovými schopnostmi, v nich budila strach a nelibost. A už v útlém dětství upoutala pozornost člověka, který pod maskou úctyhodného občana ukrýval pravou tvář sadistického devianta. V jeho rukou vytrpěla nekonečných třináct let brutálního zneužívání. Když se jí konečně podařilo uprchnout, byla z ní zlomená, bezmocná bytost na pokraji sebevraždy, plná bolesti a nenávisti k sobě.

Jenže se nevzdala. Započala svou cestu z propasti zoufalství, z nejhlubší temnoty... až se nakonec, krůček po krůčku, vynořila na světle. Naučila se milovat nejen ostatní, ale i sebe. Naučila se odpouštět a zvítězila. Dnes učí jiné po celém světě, jak se i oni mohou naučit mít rádi sami sebe.

Teal ve své knize bez příkras vypráví svůj šokující příběh, ale současně ukazuje cestu a vysvětluje metody, s jejichž pomocí se lze uzdravit i z nejhoršího utrpení. Nabízí komplexní sadu 29 praktických „nástrojů", ze kterých si každý může pro sebe vybrat ty pravé.

Tealina slova vám budou rezonovat v duši ještě dlouho poté, co tuhle knihu dočtete a povedou vás na cestě ke štěstí a sebelásce – bez ohledu na to, kdo jste a čím jste si v životě museli projít.


Download Stíny před úsvitem PDF Stíny před úsvitem PDF
Download Stíny před úsvitem ERUB Stíny před úsvitem PDF
Download Stíny před úsvitem DOC Stíny před úsvitem PDF
Download Stíny před úsvitem TXT Stíny před úsvitem PDFRead information about the author

Ebook Stíny před úsvitem read Online! Teal Swan, known to many as ‘The Spiritual Catalyst’ on youtube, is an internationally recognized spiritual teacher. Today, she shares what she has learned with millions of people, teaching them how to find forgiveness, happiness, freedom, and self-love in their lives. She reaches a wide audience through online resources, various publications and workshops that she presents around the world.

Teal survived 13 years of physical, mental, and sexual abuse before escaping her abuser at age 19 and beginning her own process of recovery and transformation. She now travels the world, using her abilities to remind people of the united, energetic nature of this universe and teaching them how to find peace in the midst of even the most difficult times.Reviews of the Stíny před úsvitem


ISAAC

Why do I need to write a phone number?

LOGAN

I read the whole book with a stupid smile on my face. General advice to everyone!

BELLA

The idea is great, but sometimes the text suffers

SETH

Why do I need to drive a phone number?

JULIA

Useful book, lots of information
Add a comment
Download EBOOK Stíny před úsvitem by Teal Swan Online free

PDF: stny-ped-svitem.pdf Stíny před úsvitem PDF
ERUB: stny-ped-svitem.epub Stíny před úsvitem ERUB
DOC: stny-ped-svitem.doc Stíny před úsvitem DOC
TXT: stny-ped-svitem.txt Stíny před úsvitem TXT