Read Dračí cesta by Daniel Abraham Free Online


Ebook Dračí cesta by Daniel Abraham read! Book Title: Dračí cesta
The author of the book: Daniel Abraham
Edition: Laser-books
The size of the: 767 KB
City - Country: No data
Date of issue: April 23rd 2015
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
Loaded: 2168 times
Reader ratings: 5.9

Read full description of the books:Léto je ve Svobodných městech obdobím války, a proto chce Marcus odjet dříve, než dojde k boji. Hrdinské dny už má dávno za sebou a prachobyčejná ostraha karavany je lepší než se nechat zverbovat místní šlechtou. Umřít se dá i v malé válce. Jenže každý kapitán potřebuje mužstvo – a to jeho bylo právě do posledního muže zatčeno a odveleno do armády. Cithrin má před sebou důležitý úkol – převézt státní bohatství přes válečné pásmo. Pro banku, která se jí ujala, když osiřela, představuje poslední naději, jak udržet jmění z dosahu invazních jednotek.

Cithrin je však jen dívka, která neví skoro nic o karavanách, válce ani nebezpečí. Vyzná se v penězích a zná pár tajemství, ale bude to stačit k tomu, aby ji to v následujících měsících ochránilo?

Gedera, jediného syna šlechtického rodu, zajímá spíše filosofie než šermování. Jako voják za moc nestojí a ve válečných hrátkách je stěží víc než pěšákem. Ani on však netuší, co z něj udělá bitevní vřava. Hrdinu nebo padoucha? I malí lidé dokázali velké věci a Geder rozhodně není malý.

I padající oblázek může strhnout lavinu. To, co původně mělo zůstat nevýznamnou letní šarvátkou mezi urozenými pány, se začíná vymykat kontrole. Působí tu temné síly rozdmýchávající plameny, jež strhnou celý kraj na „cestu draka“ – válečnou stezku.


Download Dračí cesta PDF Dračí cesta PDF
Download Dračí cesta ERUB Dračí cesta PDF
Download Dračí cesta DOC Dračí cesta PDF
Download Dračí cesta TXT Dračí cesta PDFRead information about the author

Ebook Dračí cesta read Online! Daniel James Abraham, pen names M.L.N. Hanover and James S.A. Corey, is an American novelist, comic book writer, screenwriter, and television producer. He is best known as the author of The Long Price Quartet and The Dagger and the Coin fantasy series, and with Ty Franck, as the co-author of The Expanse series of science fiction novels, written under the joint pseudonym James S.A. Corey.


Reviews of the Dračí cesta


ALBERT

Rarely do the books make me cry, but this one could.

MOHAMMAD

The book is a masterpiece that makes a richer soul, speech, and wider horizon.

MARTHA

An interesting book, Hard to tear down

NOAH

Why do I need to specify a phone number?

MARYAM

Best among ordinary
Add a comment
Download EBOOK Dračí cesta by Daniel Abraham Online free

PDF: dra-cesta.pdf Dračí cesta PDF
ERUB: dra-cesta.epub Dračí cesta ERUB
DOC: dra-cesta.doc Dračí cesta DOC
TXT: dra-cesta.txt Dračí cesta TXT