Read Tutsak Kraliçe by Alison Weir Free Online


Ebook Tutsak Kraliçe by Alison Weir read! Book Title: Tutsak Kraliçe
The author of the book: Alison Weir
Edition: Epsilon Yayınları
The size of the: 15.79 MB
City - Country: No data
Date of issue: 2014
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
Loaded: 2798 times
Reader ratings: 4.2

Read full description of the books:Alison Weir bu kez okuru on ikinci yüzyıla götürüyor ve İngiltere'nin en tutkulu ve tahripkâr çiftinin, Akitanya'lı Eleanor ile II. Henry'nin hayatını gözler önüne seriyor...

Otuz yaşına giren Eleanor Fransa Kralı VII. Louis ile yıllardır sıkıcı bir birliktelik sürmekte ve bir erkek vâris özlemi çekmektedir. Anjou'lu Henry ile sarayda karşılaştığında onu bir kaçış yolu olarak görür ve göz göze geldikleri an dünyayı sarsabilecek bir tutkuyla birbirlerine âşık olurlar.


Louis ile evliliğinin feshedilmesinin ardından Akitanya'ya dönen Eleanor hiç zaman kaybetmeden geleceğin İngiltere Kralı Henry ile evlenir. Çiftin birlikteliği İskoçya'dan Pireneler'e kadar geniş bir imparatorluğun kurulmasına olanak tanır.


Fakat Henry ve Eleanor'un tutku dolu evliliği çok geçmeden güç mücadeleleri, ihanetler ve rekabet yüzünden bozulur. Eleanor Henry'nin annesi İmparatoriçe Matilda'ya ve en yakın arkadaşı Thomas Becket'e katlanmak zorunda kalır. Ve sonunda isyankâr oğullarının başlattığı savaş hem Henry'yi hem de Eleanor'u tahmin bile edemeyecekleri kadar derinden etkiler.

Bir imparatorluğun kuruluşuna ve bir kraliyet evliliğinin görkemli hikâyesine değinen Tutsak Kraliçe olağanüstü betimlemeleriyle size sıra dışı bir okuma deneyimi yaşatacak...


Download Tutsak Kraliçe PDF Tutsak Kraliçe PDF
Download Tutsak Kraliçe ERUB Tutsak Kraliçe PDF
Download Tutsak Kraliçe DOC Tutsak Kraliçe PDF
Download Tutsak Kraliçe TXT Tutsak Kraliçe PDFRead information about the author

Ebook Tutsak Kraliçe read Online! Librarian Note: There is more than one author in the GoodReads database with this name.

Alison Weir (born 1951) is a British writer of history books for the general public, mostly in the form of biographies about British kings and queens. She currently lives in Surrey, England, with her two children.

Before becoming an author, Weir worked as a teacher of children with special needs. She received her formal training in history at teacher training college.Reviews of the Tutsak Kraliçe


LOGAN

The only book I read in 1 day

MASON

Phone number you need to drive for protection against robots I wrote a phone and downloaded no problem.

AMY

The beginning is exciting, but at the end of the book is just a very template.

FRANKIE

Just a terrific book.

EVELYN

A wonderful book, like all the works of this author.
Add a comment
Download EBOOK Tutsak Kraliçe by Alison Weir Online free

PDF: tutsak-kralie.pdf Tutsak Kraliçe PDF
ERUB: tutsak-kralie.epub Tutsak Kraliçe ERUB
DOC: tutsak-kralie.doc Tutsak Kraliçe DOC
TXT: tutsak-kralie.txt Tutsak Kraliçe TXT