Read Nepřátelé a milenci by Simona Ahrnstedt Free Online


Ebook Nepřátelé a milenci by Simona Ahrnstedt read! Book Title: Nepřátelé a milenci
The author of the book: Simona Ahrnstedt
Edition: Metafora
The size of the: 983 KB
City - Country: No data
Date of issue: 2016
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
Loaded: 1866 times
Reader ratings: 6.7

Read full description of the books:Důvěra je nejcennější komodita… Švédský román o pomstě, intrikách ve světě byznysu a zakázané lásce.

V nelítostném světě švédských financí se nevyzná nikdo lépe než David Hammar. I přes svůj dělnický původ se vypracoval na pozici jednoho z nejbohatších švédských finančníků. Nemilosrdný a nezastavitelný hráč už roky pase po jediném, urvat pro sebe Investum, obchodní společnost aristokratické rodiny De la Grip. K získání impéria potřebuje ještě poslední krok – přetáhnout na svou stranu někoho z vysoce postavené rodiny. Nejvhodnější kandidátem se zdá být Natalia.
Natalia De la Grip je jednou z nejtalentovanějších firemních poradkyň švédského finančního světa. Čeká se od ní, že se usadí a provdá za někoho ze svých společenských kruhů. Natalia však vždy kráčela proti proudu a jejím jediným snem je dokázat svému otci, nemilosrdnému patriarchovi, že dokáže víc než jen čekat doma na manžela. Když ji pozve David na oběd, je nedůvěřivá, ale postupně podlehne jeho kouzlu. Z jiskry, která mezi nimi přeskočí, vzplane vášnivý, nezapomenutelný večer.
Byla to ale jen aféra na jednu noc nebo ne? Vztah mezi Davidem a Natalií je nemyslitelný, protože jejich rodiny jsou nesmiřitelnými nepřáteli.Na světlo navíc vyjdou tajemství, pohřbená hluboko v minulosti. Oba stojí před nelehkým rozhodnutím. Je pro Davida přednější pomsta, nebo láska milované ženy? A zvolí Natalia správně mezi pýchou a touhou svého srdce?

Nepřátelé a milenci jsou švédský román skvělé autorky s českými kořeny, jenž se dočkal již mnoha překladů. Zahřeje a rozpálí jako oheň z krbu uprostřed chladné švédské zimy


Download Nepřátelé a milenci PDF Nepřátelé a milenci PDF
Download Nepřátelé a milenci ERUB Nepřátelé a milenci PDF
Download Nepřátelé a milenci DOC Nepřátelé a milenci PDF
Download Nepřátelé a milenci TXT Nepřátelé a milenci PDFRead information about the author

Ebook Nepřátelé a milenci read Online! Simona Ahrnstedt is a bestselling author, licensed psychologist and cognitive behavioral therapist. Her novels are published in 19 countries including her native Sweden, where she has been credited as the country’s first major romance author. As her novels have swept bestseller lists in Sweden and throughout Europe, she has become an international spokesperson for books by women, for women, and about women.


Reviews of the Nepřátelé a milenci


LIAM

Great book!

ISAAC

Interesting and nontrivial story

MATILDA

Phone number you need to drive to protect against robots. I wrote the number and downloaded without registering.

JENSON

Why do I need to specify a phone number?

RUBY

The most favorite book of all books
Add a comment
Download EBOOK Nepřátelé a milenci by Simona Ahrnstedt Online free

PDF: neptel-a-milenci.pdf Nepřátelé a milenci PDF
ERUB: neptel-a-milenci.epub Nepřátelé a milenci ERUB
DOC: neptel-a-milenci.doc Nepřátelé a milenci DOC
TXT: neptel-a-milenci.txt Nepřátelé a milenci TXT